Сабақтың тақырыбы: «Ауылда»

Күні  10.02.2016ж

Сыныбы  3 «Ә»

Сабақтың  тақырыбы: «Ауылда»

Сабақтың мақсаты:    1. Оқушыларға ағылшын тілінде дұрыс сөйлеуге, мәтінмен жұмыс  жасауға  үйрету

  1. Есте сақтау, тыңдау, жазу, ойлау   қабілеттерін

дамыту, ағылшын тіліне деген қызығушылықтарын арттыру.

  1. Ұстамдылыққа,  өз- өзін  басқаруға  тәрбиелеу

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың типі: аралас

Әдіс-тәсілі:  сұрақ – жауап,  миға шабуыл,  топтық  жұмыс, ойын элементтері

Insert,  класстер

Көрнекілігі: Жұмыс  парақшалары,  грамматикалық  кестелер  жазылған таблицалар, слайдтар,  компьютер, интерактивті тақта, CD дискі, стиктер

Оқулық: Ағылшын тілі 3 сынып. С. Д. Рахимжанова,  А. С. Волкова

Қосымша материалдар: интернет материалдары

 uzddddazeng

Сабақ жоспары

І.  Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру

ІІІ.  Жаңа сабақ

ІV. Бекіту

  1. Бағалау

VІ.  Үй тапсырмасы

Сабақ барысы

       І. Organization moment.

T: – Good morning, everybody! I’m very glad to see you at today’s lesson. How are you?
P1: – I’m fine, thanks. And how are you?
T: – I’m fine too. Thank you.

ІІ. Checking up home task

What was your  home  task  for  today?  Who  is  ready?

Let`s check up your  home  task  ex2  at  page 47   Questions  about  Astana  and London

  1. Is Astana  a  big  city?
  2. Is there  an  aquarium  in  Astana?
  3. Are there  any  museum  in  Astana?
  4. Is there  Big Ben  In  Astana?
  5. Are there  any  towers  in  Astana?
  6. Is there a  river  in  London?
  7. Is there  the  Khan  Shatyr  In  London?
  8. Is there  Ishym  River  In  London?

 

  • Work with the  picture

Big Ben    London    Astana    Baiterek     Khan  Shatyr   Astana  Aquarium   London  Bridge   London  Eye   Buckingham  Palace

  • Phonetic Drill

To  revise  all new  words  with  ball

Clock, school,  museum,  theater,  library,  hospital,  cinema,  bookshop, bank, street, city,  head,  shoulder,  hand,  leg,  mouse,  nose,  eyes, ears,  chair, book,  pen,  pencil, window,  flower, door,  desk……..

  • New Lesson

The  theme  of  our  lesson  is  In  the  village.  What  do  you  imagine  when  listen  or  see  the  village?

Pupil:  grandmother,  grandfather,  grandparents,  big  house,  fresh  air,  cow,  sheep,  dog,  horse,  chickens,   duck

Now  I`ll  divide  you  into  three groups

First  let`s  read  the  text  about  village   ex1  p48

  1. My grandparents  live  in  the    I  like  going  there.
  2. I like  playing  with  our  dog  there
  3. I like  feeding  the  ducks
  4. I like  helping  my  my  grandmother
  5. I like  watching  the  sheep  with  my  grandfather

NEW  WORDS

A sheep  —  қой

A duck  —  үйрек

A chicken  —  балапан

A village  —  ауыл

A cow  —  сиыр

Grandparents  —  ата-апа

To feed  —  тамақтандыру

To help  —  көмек беру

GRAMMAR

I  LIKE  +  V  +  ING

uzddddazeng1

IV  Conclusion

  1. Write  the  -ing  ending

1st  group  —  cook, do,  fix,  feed,  look,  give,

2nd  group  —  have,  make,  write,  stop,  listen,  write

3rd  group —  run,  sit,  get,  play, put, go

Physical exercises

Let`s do  exercises  all  together

  1. Let`s draw  a  picture

It  is  a  big  and  hungry  animal.  He  has  a  three   head  but  one  body.  He  has  two  big  eyes,  two  ears,  one  nose,  one  mouse  in  each  head.  He  has  two   hand  and  two  leg

Now  which  group  is  ready?  Show  us  your  picture Who  Is  He?  Three  heads  dragon

 

  1. Domestic animal

Match  the  words  with  the  picture

uzddddazeng24. Let`s play  a  game  BINGO

uzddddazeng3

V  Marks

Reflection

VI  Home  task

Ex4 p43

   
Пікірлер5
  1. Абдихалыкова Айнатас Амзегаликызы

    Ашық сабақ жоспары нақты жазылған, мақсаттары айқын, тапсырмалары оқушының жас ерекшелігіне негізделген. Сабақта қолданылған әдіс- тәсілдер де оқушы қабілетін қамтиды. Мұғалімге еңбегіңізге табыс тілеймін.

  2. Сабина

    меним синилим 3 сыныпта окиды, осындай макала карастыру как раз болды, рахмееет !

  3. Айгерим

    сабағыңыз тамаша,аларымыз,үйренеріміз мол екен.Рахмет!!!

  4. гаухар

    Сабақ құрылымы дұрыс. Оқушының жас ерекшелігіне сай құрылған. әдіс- тәсілдер тиімді пайдаланылған

  5. Арайгуль

    сабағыңыз ұнады, балаларға түрлі түсті көрнекіліктерді қолдану арқылы оқушылар қарапайым сөздерді тез меңгеруге тырысады. Флешкарталар арқылы балалрдың сөздік қорын арттыруға болады. Әртүрлі ойын элементтерін қолдануға да болады

Добавить комментарий


ErKeTai.KZ